Gearbest Türkiye  olarak son zamanların en büyük kampanyalarından biri olan black friday indirimlerinden geri kalmıyoruz. Geniş zaman içerisinde pek çok kampanyaya imza atmamızla birlikte bu indirimlerle birlikte devasa bir çekilişi de sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Pek çok insanı mutlu edecek ve oldukça kolay katılımlarıyla 10 bin TL nin de üzerinde bir çekiliş bütçesiyle sizlere bu hazzı yaşatmaktan çok mutluyuz. Öncelikle çekilişe katılmak oldukça basittir. Bilindiği gibi herkesin gmail hesabı artık hemen hemen vardır. Ve bu hesaplar ile youtube üzerinden kampanya video linkine girerek instagram sayfası üzerindeki çekiliş gönderisine arkadaşlarınızı etiketleyerek çekilişe katılabilirsiniz. Fakat bu etiketlemelerde en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor. Ve sınırsız şekilde istediğiniz kadar etiket yapabilirsiniz.

 

Lütfen daha detaylı bilgi için video‘yu ziyaret ediniz. 

Bu devasa çekilişte piyasa değerleri çok yüksek değerlerde olan ürünleri Gearbest Türkiye sponsorluğunda sizlere yollamaktan gurur duyuyoruz. Öncelikle kara Cuma indirimlerinin dışında bu çekiliş bambaşka bir boyut oluşturmaktadır. Şu anda sitemizde %80 e varan tüm ürünlerde indirimler mevcut ve sitemizden giriş yaparak tüm bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu çekiliş için bünyemiz tarafından sizlere dağıtılmak üzere 11.500 TL lik toplam bütçe bulundurmaktayız.

Çekiliş genelinde 1 kişiye xıaomi mi drone 4k piyasa değeri 370 dolardan hediye ediliyor. 1 kişiye igame gtx1050ti ekran kartı hediye ediliyor. 3 kişiye motospeed ck888 mekanik klavye ve fare seti eşsiz görünümüyle gözleri kamaştırıyor. 1 kişiye ilife v7s pro akıllı süpürge veriliyor. 1 kişiye samsungun 250 gb lık ssd li hard diski hediye ediliyor. Tamı tamına 10 kişiye xıaomı mi nin saati adımları ve kalp atışını sayabilen akıllı bilekliği hediye edeceğiz. Son zamanların en son teknolojisi olan 3 boyutlu anet a8 yazıcısı 1 kişiye veriyoruz. 5 kişiye katlanabilir ve full hd kameralı drone hediye edilecektir. 2 kişiye dokunmatik ekranı ve bluetooth destekli araç dvd player ı hediye ediliyor. Bununla birlikte hyper x oyuncu kulaklığı, 1 kişiye 1 e 16 boyutlarında rc tank ,3 kişiye xiaomi mijia araç kamerası, 3 kişiye elephone nun 4 k çekim yapabilmeyi destekleyen kamerasını da hediye ediyoruz. Tabiki bunlarla bitmiyor. 5 kişiye furibee nin mini drone u, 3 kişiye xiaomi nin amasfit akıllı saati, 2 kişiye mini projeksiyon cihazı, 3 kişiye meizunun bluetooth lu sporcu kulaklıklarını da hediye ediyoruz. 1 kişiye chuwi tablet, 1 kişiye xperia s 21 oyuncu kulaklığı, 1 kişiye kingwear kw18 saati, 1 kişiye xiaomi mi 3s tv ve son olarak da 2 kişiye renkli ve kablosuz olma bluetooth destekleriyle taşınabilir bi hoparlörü hediye ediyoruz.