Hava Durumu:
8 C
açık
Istanbul
humidity: 81%
wind: 4 m/s NNE
H9 • L6
Thu
10 C
Fri
10 C
Sat
11 C
Sun
6 C
Mon
7 C
HomeCep TelefonYalnızca GearBest Türkiye’de Bulabileceğiniz Cep Telefonu Aksesuarları

Yalnızca GearBest Türkiye’de Bulabileceğiniz Cep Telefonu Aksesuarları

a

Ddünyada cep telefonu ile en çok  vakit geçiren, cep telefonun ekranına en uzun süre bakan ülke olarak, sanıyorum ki; cep telefonu aksesuarlarına da en çok bizim ihtiyacımız oluyordur. GearBest Türkiye’nin cep telefonu aksesuarları kategorisini sizler için inceledim ve aşağıdaki ürünleri listeledim.


Akıllı Telefon Cep Oyun Tetik L1R1 Ateş Denetleyici 2 ADET
Bu küçük joystick’ler sayesinde, cep telefonda oyun oynamayı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu aksesuarlar kullanmaya başladığınızdan itibaren, play station’da oyun oynuyormuş gibi hissi yaratacaktır.


APEXEL APL-T18ZJ iPhone Klavye 18X Teleskop Zoom Cep Telefonu Objektifli Tripod
Objektifli tripod ile beraber, amatör fotoğrafçılar profesyonelleşiyor. Instagram’da paylaşmış olduğunuz fotoğrafların çözünürlüğü bu ürün ile beraber daha da yükselecek!

Suya Dayanıklı Bisiklet 6,8 inç Telefon Çantası
6,8 inçlik ölçüsü sayesinde bir çok cep telefon modelini destekleyen, bu aparat sayesinde. Bisiklet sürerken, ekranda haritanızı kontrol edebilir, gelen aramalara yanıt verebilirsiniz. Ayarlanabilir taban ile çoğu bisiklet ve motosiklet ile uyumludur. Kılıfın su geçirmez olması, kötü hava koşullarında da güvenilir bir şekilde kullanmanıza imkan sağlıyor.

Qi Kablosuz Şarj Aleti
Bu kablosuz şarj aleti sayesinde, telefonlarınızı daha hızlı şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj özelliği sayesinde, normal şarj kablolarının size kaybettirdiği zamanı size yaşatmaz.Dahili manyetik ayırıcı diskler, elektromanyetik radyasyonu etkili bir şekilde korur.

daha fazla ürün için tıkla; GearBest Türkiye Cep Telefonu Aksesuarları

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir yorum bırakın