Mutlu Yıllar Türkiye! Yeni yıla sevdiklerinize en güzel hediyeleri yarı fiyatına alma fırsatını kaçırmayın! Ayrıca 1 alana 1 bedava kampanyası sizler için devam ediyor. Yeni yılda güzellikler seninle olsun Türkiye!!!

ile artık GearBest üzerinden alışveriş yapabilecek ve yeni indirimlerden faydalanabileceksiniz! Sayfamızda hem ürünler, ürünlerin fiyatları ve aynı zamanda ürünlerin kupon kodları bulunmaktadır. İndirim kodlarını kullanarak indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İndirim sayfamızı hemen ziyaret ederek yeni indirimlerden faydalanabilirsiniz: http://gearb.es/EfrSZ

Yeni yıla ihtiyaçlarınızı karşılayarak girmek istiyorsanız sadece Türkiye kaynaklı siteleri değil dünya genelinde satış gerçekleştiren GearBest gibi Alışveriş sitelerini de takip edebilirsiniz. Türkiye’den BKM Ekspress ile alışveriş yapmanız artık mümkündür! Ülkemiz, özellikle elektronik ürünler bakımından en pahalı ülkelerden birisidir. Gerek vergilendirme gerekse de başkaca nedenler bu duruma yol açmaktadır. Bu nedenle ülke içinde ne kadar indirim uygulanırsa uygulansın bazı ülkelerden çok daha pahalıya satılmak zorunda kalınmaktadır.

Özellikle Çin gibi ülkeler ise birçok ürünün en ucuz olduğu ülkelerdir. Bu nedenle de Çin’den dünyaya açılan e-ticaret siteleri ortaya çıkmıştır. Bu sitelerden en önemlisi de tr.gearbest.com sitesidir. Gearbest, yılın her günü indirimli ürünler sunda da, yılbaşı için özel olarak hazırlanmaktadır. Çok daha büyük indirimler uygulayacağını belirten Gearbest’i takip ederek çok daha ucuza ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Gearbest, dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan depolarından tamamen orijinal ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle de güvenli bir alışveriş sitesi olarak bilinmektedir. Siz de yılbaşında bu siteyi takip edin ve yılbaşı indirimleri kaçırmayın.

İndirimler arasında Xiaomi Mi Dizüstü bilgisayar, Drone 4k Quadcopter, Meizu manyetik boyun bandı bluetooth kulaklık gibi ürünler bulunmaktadır. Drone, bileklik, tablet, 3d yazıcı gibi ürünlerde 1 alana 1 bedava kampanyaları devam etmektedir.