Hava Durumu:
8 C
açık
Istanbul
humidity: 81%
wind: 4 m/s NNE
H9 • L6
Thu
10 C
Fri
10 C
Sat
11 C
Sun
6 C
Mon
7 C
HomeGearBestGearBest Türkiye’ye Çıkarma Yapacak mı ?

GearBest Türkiye’ye Çıkarma Yapacak mı ?

GBGearBest Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı. Doğu Asya ve özellikle Çin genelinde yüksek popülerliği olan Çin’li alışveriş sitesi GearBest.com tüm ürün grupları ve öne çıkan markalarıyla Türk müşterilerle buluştu. Aslında Çin üzerinden yaptığı gönderilerle Türk müşteri kitlesinin kalbini fetheden marka 2016-2017 senesinden beridir faaliyetlerini devam ettiriyordu ve gelişen olumlu koşullar karşısında Türk hayranları ısrarları şarısında Türkiye ofisini de faaliyete geçirdi.

Oyuncu bilgisayarları ve aksesuarları, drone, bilgisayar ve bilgisayar parçaları, elektronik ürünler, elektrikli aletler, ucuz işe yarar ürünler ( gadget ) katerogilerinde Türkiye’de hakkında oldukça konuşturan GearBest ürün gamınını ve hayran kitlesini genişleterek kategorilerine tekstil, ev aletleri, sağlık ürünleri, otomobil ve motosiklet ürünleri/aksesuarları eklemek istiyor. Türk müşterilerin ucuz ve kaliteli ürünlerle ilgisini çeken GearBest kısa süre içinde bir fenomen olmayı hedeflediğini şimdiden söyleyebiliriz.

Global olarak bir çok ülkete Çin ve Hong Kong depoları üzerinden ürün gönderen Çin’li site yakın bir sürede depo faaliyerlerini Türkiye’de de yürütmeyi planlıyor. Türkiye’de daha çok oyuncu kitlesine yönelik ürünleriyle ön plana çıkan GearBest sevkiyatını Türkiye içinden yaparsa neler değişir, bunu hep birlikte göreceğiz. Ancak şunu söylemekte büyük fayda var ki ekonomik ve kaliteli ürünler rakipleri de fazlaca düşündüreceğe benziyor.

Sıcak Fırsat Ürünleri & Efsane Kampanyalar

GearBest’te her hafta bir kampanyanın yanı sıra sıcak fırsat ürünleri de göz dolduruyor. Kullanıcıların özellikle çok aradıkları ürünler üzerinden indirimler ve kampanyalar düzenlemeyi hedefleyen GearBest bunu şu anda başarıyor gibi.. İlerleyen günlerde teknolojik ürünlerin dışında diğer ürünlerde de kampanyaları mutlaka göreceğiz.

Şu anda Facebook Grubu > ve Donanım Haber > sıcak fırsatları sunulmakta.

Göz atmanızı tavsiye ederiz ..

5$ ve Altı İlgi Çekici Ürünler

İlgi çekici ürünleri her yerde bulabilirsiniz ama GearBest size bu ürünleri kaynağından sunuyor. Düzenli periyotlarla da güncelleniyor. Mutlaka kendinize göre bir ürün bulabilirsiniz. Hatta öyle ki böyle bir fırsatları bir daha bulamaya bileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz. Çin’li bir e-ticaret platformu olmasının yanı sıra içerideki ürün yönetiminin de iyi yapıldığını bize gösteren ürün listesini siz de incelemek isterseniz bu link’i tıklayabilirsiniz :

5$ ve Altı İlginç Ürünler >

En Güncel Kampanyalar GearBest’te!

Çin’li e-ticaret sitelerinin amiral gemilerinden biri olan GearBest çok yakın bir süre içinde cep telefonu satışına başlayacak. Halihazırda tablet ve bilgisayar modelleri ile sektöre çeşitlilik ve ekonomik fiyat getiren site aynı zamanda tamircilerin de en gözde sitesi. Tornavida setlerinden elektronik yedek parçalara kadar hemen hemen her kategorinin bulunabildiği web sitesinin kategori ağacını merak ettiyseniz buradan bakalbilirsiniz.

GearBest’te Hangi Kategoriler Var ? 

GearBest ürün kategorileri için tıkla > 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir yorum bırakın