Gearbest türkiye internet üzerinden alışverişlerin yapılabileceği bir e ticaret sitesi olarak müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Oyuncaklar ele alındığında site üzerinde pek çok seçenek bulunmaktadır. Buradan ele alınacak olursa gearbest oldukça uygun fiyatlardan müşterilerine hizmet sunmaktadır. Böylelikle bunun dışında sunmuş olduğu kampanyalarla birlikte de müşterilerin tercih edilebilirliği açısından oldukça kaliteli hizmet sunarak kendisini üst sıralara taşımayı bilmiştir. İnsanlar bu tarz internet üzerinden sipariş verecekleri zaman pek çok özelliğe dikkat ederler ve zor tatmin olurlar. Bu konuda bir çok detayda uygunluk arayarak hizmetlerini almak istemektedirler. Gearbest Türkiye de bu kaliteli çalışmaları ve profesyonel iki bin den fazla çalışanıyla Çin merkezli bir kuruluştur. Bu kuruluş içerisinden depolama ve satış işlemleri gerçekleştirilerek müşterilerin talep ettiği ürünler onlara yollanır.

Detaylandıracak olursak sitede pek çok kumanda ürünü bulunmaktadır. Bu FrSky TARANIS Q X7 2.4GHz 7CH Verici ise site içerisinde hangi sekmede yer aldığını belirtmeyi gerek görülmüştür. Siteye giriş yaptığınız zaman sol tarafta yer alan kategori sekmesine öncelikle tıklamanız gerekiyor. Oradan sonra bu bölümde karşınıza pek çok çeşitli satış kategorisi yer almaktadır. Buradan oyuncaklar ve hobi sekmesine tıklamak gerekiyor. Ondan sonra karşınıza pek çok seçenek çıkacak fakat siz remote control toys bölümüne geçiş yapacaksınız. Oradan sonra multi rotor parts ve en son olarak tıklamanız gereken yer ise radios& receiver kısmı olacaktır. Buraya kadar geldikten sonra filtreme işlemlerini doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz bu ürünün olduğu bölümde karşınıza bu türden ürünleri sergilete bilirsiniz.

Bu ürünün ana özelliklerine bakacak olursak detaylı bir şekilde siz müşterilere bunları sunmak mümkündür. Öncelikle ürünümüz hassas bir şekilde kontrol mekanizmasının sağlanabilmesi için dört bilyalıdır. Alıcı eşleşmesi özelliğini de bünyesinde barındırır ve sesli konuşma sensörleri ile örneğin alarmlar, değerler, ayarlar ve benzeri özellikleri için kullanılmaktadır. Anten durumu algılanabilir ve ayarlama özelliği ile de ürün üzerinde konumlandırılmıştır. Gerçek zamanlı uçuş günlüğü ve bununla birlikte alıcı sinyal gücü göstergesi yani rssı uyarıları ile güçlendirilmiştir. Bununla birlikte titreşim uyarısını da bulundurur ve süper düşük gecikme süresi ile kalitesi katlanmıştır. Akıllı bağlantı noktasını destekliyor, open source firmware opentx ve taranis x9d, x9d plus ve x9e modelleri ile uyumlandırışmış model yapılandırma dosyalarını da bünyesinde bulundurmaktadır.

Bu kumanda için teknik özelliklere de değinmek ürünün kalitesi ve site üzerindeki uygun satış fiyatı ile orantılı olarak ele alındığında bu tüm her şeyi ortaya koyacaktır.
Ürünün modeli : TARANIS Q X7
Kanal sayısı : 7 ( yani varsayılan değer) , 16 ya kadar arttırılabilir
Çalışma voltaj aralığı : 6-15 v / 2-3s liPo
Çalışma akımı : azami 210mA ( bu özellik hem rf modülü açıkken hem de arka tarafta konumlandırılan ışık açık tutulduğunda kontrol edilmiştir.)
Çalışma sıcaklığı: -10 ile 45 derece arasındadır
Arkadan aydınlatmalı lcd ekran: 128×64 ( açık havada okuna bilir bir değerdir.)
Modelin hafızası: 60 ( fakat bu da micro sd kart ile dilediğiniz gibi yüksek değerlere arttırabilirsiniz.)
Uyumluluk : FrSky X serisi / D serisi / V8 – II serisi alıcılar (harici bir modül kullanılıyorsa diğer alıcılar da dahil)

Bununla birlikte ürünü sipariş ettiğiniz zaman size gelecek paketin içeriğinde bir adet taranis QX7 verici , bir adet arka askısı ve bununla birlikte bir adet de İngilizce kullanma kılavuzu sizlere yollanmaktadır.