Bildiğiniz üzere ip kamerası bir güvenlik kamerası çeşididir, ama diğer güvenlik kameraları gibi internet kablosuna veya bir bilgisayara devamlı bağlı kalmasına gerek duymadan çalışır.

İp kameraya kablosuz internet teknolojisini içinde barındıran ve modeminizden kablosuz şekilde internete bağlanan bir kameradır. Kamerayı sadece elektrik fişine takmanız yetmektedir. Ama kablosuz internet ile bağlamak istemiyorsanız, kablolu internetide desteklemededir.

İp kameranın işleyişini az çok anladığımıza göre Vstarcam ip kameranın nasıl çalıştığını anlatalım.Yukarıdaki yazımızda belirttiğimiz gibi kablosuz internetinizi kameraya tanıdıktan sonra, telefonunuza indirdiğiniz Vstarcam uygulaması ile 7/24 online şekilde kameranızı izleyebilirsiniz. İster wifiden ister 3g veya 4g den internete bağlanın her yerden kameranızın görüntüsünü izleyebilirsiniz.
Kısaca internet olan heryerden kameranızı izleyebilirsiniz.

Vstarcam modeli, hafıza kartına 7/24 kayıt yapmaktadır, bu kayıtları hafıza kartını çıkarmadan telefonunuzdan izleme imkanı vermektedir. Aynı zamanda telefonunuzdan kayıt yapma, fotograf çekme, hırsıza sesli mesaj gönderme gibi özellikleri mevcuttur.

Telefonuzdan kameraya online sesli mesaj ile karşıdaki kişiyle konuşabilme, 360 derece kamerayı döndürebilme, 360 derece kamerayı telefonunuzdaki uygulamanızdan döndürebilirsiniz.

Vstarcam ip kamerayı kurduğunuz yerde herhangi bir hareketlenme olduğunuzda telefonunuzda alarm çalma özelliği gibi hareket sensörü bulunmaktadır.

Bunların hepsini yaparken, 720p hd görüntü verebilmektedir. Gece olduğunda kızılötesi ışıklarını açarak, gündüz gibi görüntü kaydı yapmaktadır.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mobil bağlantıdan satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.