Hava Durumu:
8 C
parçalı az bulutlu
Istanbul
humidity: 76%
wind: 5 m/s NNE
H9 • L6
Thu
10 C
Fri
10 C
Sat
11 C
Sun
6 C
Mon
7 C
HomeGüncelKablolara Takılmadan Seyahat: Kablosuz Araba Şarj Standı ve Navigasyon Ekranı

Kablolara Takılmadan Seyahat: Kablosuz Araba Şarj Standı ve Navigasyon Ekranı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızın her anına dahil olan elektronik ürünler artık arabalarımıza kadar girmiş durumda. Bulabileceğiniz araba içi elektronik ürünler genellikle aksesuarlardır, ancak bu yazıda çok fonksiyonlu ve yararlı bir ürün ile tanışacaksınız!

Aktif araç kullanıcısıysanız navigasyon ve şarj sizin için de vazgeçilmezdir. Bu ürün ile kablolarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yolculuk esnasında telefonunuzu şarj etmek için, dikkatinizi dağıtarak kendinizi ve diğer yolcuları tehlikeye atmadan sadece telefonunuzu standa koymanız telefonunuzu şarj etmeniz için yeterli olacaktır.

Bir diğer özellik ise, telefonunuzu standa yerleştirdikten sonra ürünün üst tarafında kalan çerçeveye navigasyon ekranınızın yansıtılmasıdır. Çevre ışıkların etkileyemediği güçlü bir yansıması olduğu için gece gündüz farketmeksizin kullanabilirsiniz. Böylelikle yolu takip ederken de dikkatiniz dağılmaz, daha rahat sürüş keyfi yaşarsınız.

Bu süper ince ürüne aynı zamanda telefonunuzu dik yerleştirebilirsiniz ve sade bir telefon standı olarak da kullanabilirsiniz. Son olarak kadın sürücülerle paylaşmak istediğimiz bir de ipucumuz var; yüksek kaliteli yansıtma çerçevesini makyaj yapmak için kullanabilirsiniz.

GearBest’in 45 gün içerisinde sorgusuz iade garantisi, 365 gün içerisinde ücretsiz tamir garantisi ve nakliye sırasında yaşanabilecek sıkıntılar için kargonuza sigorta garantisi gibi sonu gelmeyen avantajları vardır. Şanslı bir müşteri olarak, tüm bu avantajların yanısıra çok özel indirimlere denk gelebilirsiniz! Mutlu bir alışveriş yapmak için bu ürünü GearBest üzerinde inceleyebilirsiniz:

https://tr.gearbest.com/obd-diagnostic-tools/pp_009517361612.html

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir yorum bırakın