DShot türlerinden biri olan İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix, DShot ürünleri arasında alınması için pek çok artıya ve avantaja sahiptir. İşlerinde ya da herhangi bir ortamda DShot kullanabilecek kişilerin seçmesi için oldukça fazla neden bulunmaktadır. Dshotlar arasında gerek ilettiği ve dayanabildiği akım şiddeti gerek de bu alanda kullanılan veriler dikkate alınarak hesaplanması nedeni ile ürün sıklıkla kullanılmaktadır. DShot’a ihtiyaç duyan ve çeşitli konular nedeni ile DShot’un alımını yapan kişiler gündelik hayattaki DShot ihtiyaçlarına cevap verip çok fazla artıya sahip olan bu ürünü almakta ve almak isteyen kişilere de olumlu yönlerinin olduğunu bildirerek tavsiye etmektedir.


LittleBee 20A Fırçasız Motor Sürücüsü ürününe http://gearb.es/CLm9m adresinden ulaşabilirsiniz.

İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix Artıları Nelerdir?

Her DShot modelinde olduğu gibi ESC gereksinimine gerek duyulmayan İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix, ESC’ye ihtiyaç duyulmaması sebebi ile rakiplerine karşı daha avantajlı durumda. Ürün diğer versiyonlarına oranlandığı zaman kalibre edilmek için başka tür ESC’ye de gerek duymuyor. Bu sayede de kalibre edilmesi ve kullanılması daha da kolaylaşıyor. Pratiklik isteyen ya da daha kolay şekilde ürünü kullanıma hazır hale getirmek isteyen kişiler için İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix oldukça kullanışlı bir üründür. Yani ESC kalibrasyonu ile uğraşılmaması ürünü daha kullanışlı ve daha basit hale getirmektedir. Bu nedenle de alıcıların tercih sebebidir.

ESC Sinyali ve elektriksel anlamdaki sese karşı daha dayanıklı olması nedeni ile de pek çok alıcının dikkatini çekmektedir. ESC sinyalini rakip ürünlere oranla daha iyi alan bu ürün ESC sinyalinin alımına ve daha küçük çapta bulunmasına dikkat eden kişiler için oldukça idealdir. ESC sinyali gibi bir de elektriksel sese de daha dayanıklıdır. Daha küçük çaptaki elektriksel sesleri duyabilir ve bu elektriksel sesleri işleyebilir. Bu da ürünün bir diğer artısıdır. Alıcılar elektriksel sese ya da ESC sinyaline önem verdikleri zaman bu ürünü seve seve kullanabilmektedirler.

100 basamak diğer cihazlar ile kıyaslandığı zaman 2048 basamağın daha da yüksek bir çözünürlüğe ulaştığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle de basamak farklarına dikkat eden kişiler için ürün oldukça idealdir. Bu da diğer cihazlar ile kıyaslandığı zaman İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix ürününün bir artısıdır. Hatta bazı kişilerin ürünü almasını sağlayan temel özellik de budur.

Oneshot cihazından daha hızlı olması ile de bilinir. İşlerinde hıza önem veren kişiler Oneshot’tan ziyade İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix ürününü kullanarak işlerini daha hızlı ve daga güvenilir bir şekilde yerine getirebilmektedir. Bu sayede kısa zaman içerisinde daha fazla iş başarmak mümkün olacaktır. Bu da ürünü alan kişiler için bir artı niteliğindedir.

İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix Ürününün Özellikleri Nelerdir?

İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix ürünü en genel anlamı ile sürekli akım halindeyken 30A akım şiddetinde ilerleyen fakat patlama akımı konusunda 40A akım şiddetine kadar ulaşabilen bir üründür. Yükseltilebilir bellenim bulunmaktadır ve bir adet cihazın kütlesi yaklaşık 2,5 gramdır. Bu özelliklerin tümünü içerisinde barındıran İPEAKA EFM 30A BLHeli- S 30A Fırçasız DShot ESC Colormix kullanan kişiler tarafından da şiddet ile önerilmektedir.