Hemen her bireyin sıkça kullandığı bilgisayarlarda en önemli unsur insana kendini rahat hissettirmesi gereken klavyedir. Özellikle çok süratli şekilde oynanması gereken paralı oyunlarda ve uzun yazılarda klavyenin önemi büyüktür. Dikkati başka yöne çekmeyen ve güçlü dokunma hissi uyandıran klavye ile zamana karşı yarışmak kolay olur. Günümüzde daha çok aydınlatmalı hatta değişik renklerde tasarlanmış klavyeler tercih edilmektedir. Bu klavyeler sayesinde zamanı bilgisayar başında geçirmek oldukça zevklidir. Her türlü bilgisayara monte edilebilen bu klavyeler, farklı renk ayarlama ayarı sayesinde oyun keyfi yaşamanızı sağlar. Özellikle oyun meraklılarına çok ayrı bir deneyim yaşatır. Fakat piyasada ucuz şekilde satışı yapılan mekanik klavyelerin dayanma süresi kısadır. Güçlü aydınlatma özelliği bulunan ve parlak renk seçenekleri ile satışı yapılan kaliteli mekanik klavyelere yönelmek, paranızın boşa akmasını önler. Bu sebeple dünyada kullanılan kaliteli mekanik klavyeleri tercih etmek önemlidir.

Motospeed CK104 NKRO Oyuncu Mekanik Klavye ürününe http://gearb.es/AV0Wy adresinden ulaşabilirsiniz.

Motospeed Tarzı CK104 NKRO Oyuncu Mekanik Klavye, hemen her gün oyun deneyimi yaşayan gençler veya genç kalanlar için özel olarak üretilmiştir. Mavi anahtar Gümüş klavyenin, farklı oyunlar için farklı renk seçeneklerini programlama özelliği mevcuttur. Yalnızca FN+INS tuşuna basarak; 9 çeşit renk seçeneklerinden her hangi birini açabilir, en karanlık mekânlarda bile saatlerin nasıl geçtiğini anlamadan oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Yine aynı tuşa basarak kullandığınız rengi anında değiştirebilirsiniz. Üstelik çoklu kısayol tuşları sayesinde, oynadığınız oyunda rakiplere fark atmak yani her oyunda sürekli kazanmak mümkündür. Profesyonel oyun meraklıları tarafından tercih edilen mekanik klavyenin ömrü, 50 milyon saattir. Yani bir kez edinilen ve uzun yıllar ilk günkü özellikleri ile kullanılabilen bir cihazdır. Üstelik Motospeed Tarzı CK104 NKRO Oyuncu Mekanik Klavyenin 1,65 m kablo uzunluğu vardır. Bu uzunluk sayesinde klavyeyi istediğiniz uzaklığa çekip kullanabilirsiniz.

Rekabeti seven ve oynadığı her oyunda kazanma içgüdüsü ile hareket eden oyun meraklıları için özel olarak geliştirilmiş mekanik klavyede, alüminyum alaşımlı panel ve altın ile kaplanmış USB bağlantı noktası bulunur. Bu sayede çok kısa sürede iletişim fırsatı vardır. Motospeed Tarzı CK104 NKRO Oyuncu Mekanik Klavye, arka ışıklı en kullanışlı oyun klavyesidir. Tuş aralarından yansıyan renkler, gözü yormadan gece veya gün ışığında huzurla oyun oynama şansı yaratır. Tüm dünyada kullanılan mekanik klavyeden edinmek için Gearbest satış firmasının internet sitesini gezinmek yeterlidir. Sınırlı sayıda ürünün satışı yapıldığı için, hızlı sipariş vermek ve müşteriye sunulan promosyonlardan yararlanmak gerekir. Türkçe, İngilizce, Çince, Almanca ve Japonca gibi hemen her dile çevrilerek hazırlanan kullanma kılavuzu, klavyenizi rahatlıkla monte etme şansı yaratır. Seçilen Motospeed Tarzı CK104 NKRO Oyuncu Mekanik Klavye – Mavi Anahtar Gümüş, 3-5 gün içinde kargoya verilir ve en kısa süre içinde alıcıya ulaştırılır. Üretici firmadan direk satışı yapılan ürün, oldukça ekonomik şekilde elinizde olacaktır.