Ev ve iş yerlerinin temiz olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Fakat gözle görülmeyen toz ve atıklar mekânın kısa süre içinde kirlenmesine neden olur. Nefes yolu ile bedene giren bakteriler hastalıkların en büyük nedenidir. Özellikle astım ve bronşit gibi bakteri kökenli hastalıkların tekrarlamaması için, mekân hijyenine önem vermek gerekir. Her gün süpürme ve toz alma işlemi yapmak bir hayli zahmetlidir. Yoğun iş temposu arasında ev veya iş yerlerini tekrar tekrar süpürmek için vakit ayırmak gerekir. Oysa günümüzde kumanda ile yönlendirilen vakumlu temizlik robotları mevcuttur. Pil ile uzun süre çalışan bu robotlar, elle yönlendirilen elektrikli süpürgelerin yaptığı işi kendiliğinden yapar. Yani rotasını belirlemek dışında her hangi bir müdahale gerekmez. 0,42 L toz kutusu kapasitesi sayesinde en geniş mekânları dahi tek seferde temizleme özelliğine sahiptir.

Ürüne http://gearb.es/AmGZT adresinden ulaşabilirsiniz.

Akıllı elektrik süpürgesi olarak adlandırılan robot vakumun özellikleri bir hayli fazladır. 2,5 saat kesintisiz çalışan robot, ortama dökülen büyük ebatlı kirleri veya toz haindeki küçük bakterileri temizler. Ayrıca mekânın havasını sağlık koşullarına uygun hale getirir. Özellikle çocuk bulunan evler için idealdir. Etrafına yerleştirilen alıcılar sayesinde, bir kez temizlenen yer taranarak kalıntılar kontrol edilir. Halen kalıntı mevcutsa aynı bölgeye döner ve tekrar temizler. Üstelik kolayca çöp haznesini boşaltmak mümkündür. Her gün temizlik yapmak zorunda kalan ev hanımları tarafından yoğun ilgi gösterilen temizlik robotları, teknoloji devi bir Çin firması tarafından en uygun fiyat ile alıcıya sunulmuştur. Orijinal Xiaomi Mi Robot Vakum, beyaz rengi ve şık tasarımı ile evin her köşesine yerleştirilebilir. Kullanım kolaylığı açısından oldukça hafif üretilmiştir. 3,800 kg ağırlığı, akıllı robotu her an elinizin altında bulundurmanızı kolaylaştırır.

Tabanı, zor ulaşılan yatak ve koltuk altlarını, sehpa ve dolap aralarını kolayca temizleyen Orijinal Xiaomi Mi Robot Vakum, süpürülen bölgenin tekrardan silinmesini gerektirmez. Vakumlama özelliği sayesinde tozlar emilerek temizlenir. Hatta sehpa ve dolap üstlerinde biriken tozların vakumlanması içinde kullanılır. Akıllı yol planlaması uygulaması sayesinde; temizlik robotunun etrafındaki alıcılar yön tayini yaparak girintili çıkıntılı bölgelerden uzaklaşma komutu verir. Çalıştırıp, temizlenecek mekâna bırakmak yeterlidir. Siz diğer işleri yaparken o sessizce evinizi temizler.

Akıllı elektrikli süpürgeyi oturduğunuz yerden zahmetsizce edinmek mümkündür. İnternet üzerinden üretici firmaya siparişi verilebilir.  Ülkemizden Orijinal Xiaomi Mi Robot Vakum edinmek için Gearbest firması ile iletişime geçmek gerekir. Elektronik cihaz satışı yapan firma, fiyat farkı koymadan üreticiden direk halka arz sağlar. Kısa süreliğine hazırlanan indirim kuponları sayesinde, hayli ekonomik şekilde akıllı süpürme robotu edinmek mümkündür. Verilen her bir sipariş, 7-20 gün gibi bir süre içinde kargoya verilerek ücretsiz şekilde alıcıya ulaştırılmaktadır.