Günümüzde sabit bilgisayarların yerini, dizüstü bilgisayarlar almıştır. Evin her köşesine rahatlıkla yerleşen, gerektiğinde çanta içinde çok uzak mesafelere taşınabilen bu bilgisayarlar özellikle çalışma hayatında en büyük kurtarıcısı olmuştur. Evin her odasında çalışma hatta iş yerine giderken uzun yolculuk esnasında yarım kalan işleri bitime imkânı vardır. Dizüstü bilgisayarlardaki kişiye özel dosyalar, her ortamda rahatlıkla çalışma şansı yaratır. Boş vakitlerde ise sosyalleşmek için kullanılır.  Bu sebeple her bireyin kendine özel bir dizüstü bilgisayarı olması zorunlu hale gelmiştir. Sıkıldığınız anda vizyondaki en yeni filmleri izlemek, en yeni müzikleri indirmek veya dinlemek diz üstü bilgisayarlar sayesinde oldukça basittir. Fakat sık alınmayan diz üstü bilgisayarı seçerken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Geniş depolama alanı, kolay kullanım, uygun fiyat ve şık tasarım ilk aranacak özelliklerdir. Daha derinlemesine incelendiğinde ise işlemcisi, kullanım süresi hatta arayüz özellikleri gibi ince ayrıntılara bakmak gerekir.

Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayar Pro İndirim Kodu: MIPro16G

Ürüne http://gearb.es/5CGNw adresinden ulaşabilirsiniz.

Dünya devi markalar ile yarışan ve uygun fiyatı ile onlara fark atan Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayar Pro- Core i7 16 GB + 256GB Derin Gri, teknolojide sınır tanımayan bir Çin firması tarafından piyasaya sürülmüştür. Dört çekirdekli Intel Core i7 işlemci; bilgisayarın çok daha güçlü olmasını sağlar.  Geniş depolama alanı sayesinde istediğiniz kadar film indirmeniz veya fotoğraf yüklemeniz mümkündür. Dış dizaynı ise oldukça ince ve şık tasarlanmıştır. Benzerlerine göre hafif olan bu cihaz, gün içende hemen her yere kolayca taşıma imkânı sunar. 1-2 saat içinde şarj edilebilen bu ürün, 7-8 saat kesintisiz olarak kullanılabilir. Gerektiğinde trende veya arabada yarım kalan işleri bitirmek mümkündür. Güçlü şekilde tasarlanan Windows 10 işletim sistemi; dijital dosyaları kolayca yönetmeyi ve e-postaları kontrol etmeyi kolaylaştırır. Çift grafik desteği sayesinde oyun oynama veya video izlemek için hızı idealdir. Kısaca piyasadaki en gelişmiş bilgisayar markaları ile yarışacak özellikleri mevcuttur. Üstelik fiyat olarak aynı özelikteki dizüstü bilgisayarlardan çok daha avantajlı olarak piyasaya sürülmüştür.  

Geçmişte yalnızca Çin pazarında satışı yapılan bu cihazı günümüzde evden hatta oturduğunuz yerden edinmek mümkündür. Tüm özelliklerinin ayrıntılı olarak sıralandığı Gearbest firmasından,   Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayar Pro- Core i7 16 GB + 256GB Derin Gri edinmek için internet üzerinden sipariş verilebilir. Üstelik firma tarafından verilen indirim kuponu, alışverişinizi oldukça avantajlı hale getirmektedir. MIPro16G kuponunun girerek, kısa süreliğine tüm müşterilere sunulan indirimden faydalanmak mümkündür. Ücretsiz kargo hizmeti sayesinde, aldığınız ürün masrafsız şekilde kapınıza kadar gelir. Bilinmedik aracı firmalardan dizüstü bilgisayar edinmek yerine, üretici firmadan direk sipariş vermek aldığınız ürünü çok daha güvenli şekilde edinme imkânı sunacaktır. Üstelik verilen siparişler 2-5 gün içinde kargoya verilerek en kısa süre içinde alıcıya ulaştırılır.